GELECEĞİN  SPORCULARI  ÜMRANİYEDE YETİŞİYOR

Tomris Güzelyurt 4 Temmuz 2017

Ümraniye  belediyesi’nin her yıl geleneksel  olarak düzenlediği yaz spor okulu , hem öğretmeye, hem eğlendirmeye  devam ediyor.7-14 yaş grubu çocuklar ve gençler için futboldan basketbola, tenisten jimnastiğe birçok dalda eğitimin verildiği, Yaz Spor Okulu 03.07.2017 Pazartesi günü start verdi.

Ümraniye  Belediyesi , her yıl geleneksel olarak düzenlediği Yaz Spor Okuluyla yüzlerce öğrenciye hem tatil hem de eğitim imkanını bir arada sunuyor. 700’ü aşkın öğrenci burada bir taraftan eğitici sosyal aktivitelere katılarak kendilerini geliştiriyor, diğer taraftan da tatillerini değerlendiriyor.

3 Temmuz ile 25 Ağustos tarihleri arasında devam edecek olan Ümraniye Belediyesi Yaz Spor Okulu, tek dönem olarak yapılacak . Ayrıca Yaz Spor Okulu kapsamında öğrencilerin , servislerle taşınması, kıyafetleri ( çanta, forma takımları) Ümraniye Belediyesi tarafından karşılanacak.

Spor eğitimleri branşlara göre, Ümraniye Belediyesi Hekimbaşı Spor Tesisleri’nde açık havada ve kapalı spor salonu ile Dudullu Anadolu İmam Hatip Lisesi Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak.